ERD-S2TJ2R2V
MFR.Part #
ERD-S2TJ2R2V
JLCPCB Part #
C19618929
Description
-55℃~+155℃ 2.2Ω 250mW Carbon Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% Plugin,D1.7xL3.2mm Through Hole Resistors ROHS