ERJ-U08D62R0V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U08D62R0V
JLCPCB Part #
C2128972
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS