RE1206DRE0775KL
MFR.Part #
RE1206DRE0775KL
JLCPCB Part #
C4338907
Description
-55℃~+155℃ 250mW 75kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS