ERJ3GEYJ275V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ275V
JLCPCB Part #
C403468
Description
-400ppm/℃~+150ppm/℃ -55℃~+155℃ 100mW 150V 2.7MΩ Thick Film Resistor ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS