ERJ-U08F62R0V
MFR.Part #
ERJ-U08F62R0V
JLCPCB Part #
C4119373
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS