ERJ-U06F71R5V
MFR.Part #
ERJ-U06F71R5V
JLCPCB Part #
C1859451
Description
-55℃~+155℃ 125mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS