ERJ2GEJ472X
MFR.Part #
ERJ2GEJ472X
JLCPCB Part #
C413001
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.7kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS