ERJ-P06F71R5V
MFR.Part #
ERJ-P06F71R5V
JLCPCB Part #
C3968770
Description
-55℃~+155℃ 500mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS