ERJ-U03F71R5V
MFR.Part #
ERJ-U03F71R5V
JLCPCB Part #
C4270224
Description
-55℃~+155℃ 100mW 71.5Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS