ERJ-U06F3163V
MFR.Part #
ERJ-U06F3163V
JLCPCB Part #
C1859513
Description
-55℃~+155℃ 125mW 316kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS