ECWHA3C222JB
MFR.Part #
ECWHA3C222JB
JLCPCB Part #
C409658
Package
Plugin,P=10mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 2.2nF ±5% 插件,P=10mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS