ERJ-8ENF3900V
MFR.Part #
ERJ-8ENF3900V
JLCPCB Part #
C4131241
Description
-55℃~+155℃ 250mW 390Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS