ERJ-U03F42R2V
MFR.Part #
ERJ-U03F42R2V
JLCPCB Part #
C1859210
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 42.2Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS