ERJ-14NF4021U
MFR.Part #
ERJ-14NF4021U
JLCPCB Part #
C2078657
Description
-55℃~+155℃ 4.02kΩ 500mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS