ERA-6VRB2102V
MFR.Part #
ERA-6VRB2102V
JLCPCB Part #
C1862933
Description
-55℃~+155℃ 150V 21kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS