ERJ-U03D68R1V
MFR.Part #
ERJ-U03D68R1V
JLCPCB Part #
C4032802
Description
-55℃~+155℃ 100mW 68.1Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS