ERJ-U14F80R6U
MFR.Part #
ERJ-U14F80R6U
JLCPCB Part #
C5688335
Description
-55℃~+155℃ 500mW 80.6Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS