RK73G1JTTD9093C
MFR.Part #
RK73G1JTTD9093C
JLCPCB Part #
C2582330
Description
-55℃~+155℃ 100mW 909kΩ Thick Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS