ERJ-U02J363X
MFR.Part #
ERJ-U02J363X
JLCPCB Part #
C1858554
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 36kΩ Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS