ERA-8VRW6201V
MFR.Part #
ERA-8VRW6201V
JLCPCB Part #
C6034483
Description
-55℃~+155℃ 250mW 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS