ERJ-P06D2213V
MFR.Part #
ERJ-P06D2213V
JLCPCB Part #
C3954857
Description
-55℃~+155℃ 221kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS