ERJ-U12F1073U
MFR.Part #
ERJ-U12F1073U
JLCPCB Part #
C1014466
Description
-55℃~+155℃ 107kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS