ERJ-U02J221X
MFR.Part #
ERJ-U02J221X
JLCPCB Part #
C1858557
Description
-55℃~+155℃ 100mW 220Ω Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS