ERJ-UP8J124V
MFR.Part #
ERJ-UP8J124V
JLCPCB Part #
C2115348
Description
-55℃~+155℃ 120kΩ 660mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS