ERJ-UP8F6802V
MFR.Part #
ERJ-UP8F6802V
JLCPCB Part #
C2122775
Description
-55℃~+155℃ 660mW 68kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS