ERJ-U02F8201X
MFR.Part #
ERJ-U02F8201X
JLCPCB Part #
C1858702
Description
-55℃~+155℃ 100mW 8.2kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS