RN73H1ETTP1432B25
MFR.Part #
RN73H1ETTP1432B25
JLCPCB Part #
C4107541
Description
-55℃~+155℃ 14.3kΩ 63mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS