ERJ-U02F1201X
MFR.Part #
ERJ-U02F1201X
JLCPCB Part #
C1858879
Description
-55℃~+155℃ 1.2kΩ 100V 100mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS