ERJ-U02F6801X
MFR.Part #
ERJ-U02F6801X
JLCPCB Part #
C1858682
Description
-55℃~+155℃ 100mW 6.8kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS