ERJ-HP6F3R30V
MFR.Part #
ERJ-HP6F3R30V
JLCPCB Part #
C5735661
Description
-100ppm/℃~+600ppm/℃ -55℃~+175℃ 3.3Ω 500mW Thick Film Resistor ±1% 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS