ERJ-U1DF8202U
MFR.Part #
ERJ-U1DF8202U
JLCPCB Part #
C1861326
Description
-55℃~+155℃ 750mW 82kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS