NC2D-DC100V
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
NC2D-DC100V
JLCPCB Part #
C6611824
Package
SOCKETABLE
Description
-40℃~+70℃ 100V 10ms 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 20ms 250V@AC 5A AgNi SOCKETABLE Power Relays ROHS