ERJ-U02F4992X
MFR.Part #
ERJ-U02F4992X
JLCPCB Part #
C1858890
Description
-55℃~+155℃ 100mW 49.9kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS