SG73P1ETTP6813F
MFR.Part #
SG73P1ETTP6813F
JLCPCB Part #
C4083599
Description
-55℃~+155℃ 125mW 681kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS