ERJ-U02F4993X
MFR.Part #
ERJ-U02F4993X
JLCPCB Part #
C4284944
Description
-55℃~+155℃ 100mW 499kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS