ERJ-U02F26R7X
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERJ-U02F26R7X
JLCPCB Part #
C4177951
Package
0402
Description
-55℃~+155℃ 100mW 26.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS