ECW-F4154JLB
MFR.Part #
ECW-F4154JLB
JLCPCB Part #
C6239364
Package
Plugin,P=7.5mm
Description
-40℃~+105℃ 150nF 400V ±5% Plugin,P=7.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS