ERJ-UP3F60R4V
MFR.Part #
ERJ-UP3F60R4V
JLCPCB Part #
C4257311
Description
-55℃~+155℃ 250mW 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS