ERJ-U6RD4532V
MFR.Part #
ERJ-U6RD4532V
JLCPCB Part #
C4100661
Description
-55℃~+155℃ 125mW 45.3kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS