ERJ-U12F5902U
MFR.Part #
ERJ-U12F5902U
JLCPCB Part #
C1860902
Description
-55℃~+155℃ 59kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS