ERJ-U02F13R7X
MFR.Part #
ERJ-U02F13R7X
JLCPCB Part #
C4348745
Description
-55℃~+155℃ 100mW 13.7Ω Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS