ERJ-PB3B6202V
MFR.Part #
ERJ-PB3B6202V
JLCPCB Part #
C4180474
Description
-55℃~+155℃ 250mW 62kΩ Thick Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS