ERJ-U02D73R2X
MFR.Part #
ERJ-U02D73R2X
JLCPCB Part #
C4009143
Description
-55℃~+155℃ 100mW 73.2Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS