ERJ-U12D11R5U
MFR.Part #
ERJ-U12D11R5U
JLCPCB Part #
C1699889
Description
-55℃~+155℃ 11.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS