ERJ-XGNF1004Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF1004Y
JLCPCB Part #
C1512954
Description
-55℃~+125℃ 1MΩ 31mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS