ERJ-P06D2261V
MFR.Part #
ERJ-P06D2261V
JLCPCB Part #
C4125550
Description
-55℃~+155℃ 2.26kΩ 500mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS