ERJ-U02D5492X
MFR.Part #
ERJ-U02D5492X
JLCPCB Part #
C2105599
Description
-55℃~+155℃ 100mW 54.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS