ERJ-U02D6492X
MFR.Part #
ERJ-U02D6492X
JLCPCB Part #
C2106195
Description
-55℃~+155℃ 100mW 64.9kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS