ERJ-UP3F2051V
MFR.Part #
ERJ-UP3F2051V
JLCPCB Part #
C4073038
Description
-55℃~+155℃ 2.05kΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS