ERJ-U02D4421X
MFR.Part #
ERJ-U02D4421X
JLCPCB Part #
C4119265
Description
-55℃~+155℃ 100mW 4.42kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±200ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS